Tábory BLATA

Odjezd na Ostrov pokladů se blíží.

Vážení rodiče.
Nezadržitelně se nám blíží den odjezdu na tábor. Ještě předtím vám zasílám několik důležitých poznámek:
– připomínáme, že při odjezdu na tábor je nutné odevzdat prohlášení o bezinfekčnosti s datem odjezdu, lékařský posudek a kartičku pojištěnce (nebo její kopii).
– dále Vás žádáme o důkladnou kontrolu, zda Vaše dítko nemá vši. Kontrolu budeme provádět také, ale případné zjištění je pro děti na táboře velmi nepříjemné.
– stejně jako vloni, vás prosíme, abyste dětem nedávali s sebou sladkosti. Skladovací prostory máme omezené a tak abychom zbytečně „nedráždili“ vosy a mravence…
– děkujeme všem sponzorům za obdržené finanční dary. Ty letos použijeme na nákup velkého nafukovacího bazénu. Případným dalším dárcům zašleme darovací smlouvu.
– a na závěr si přejme krásné počasí, super zážitky a hlavně – BEZ úrazů.

GM – Petr K.

1 Komentář

  1. POLIVKOVI

    MNISEK ZDRAVI VERU POLIVKOVOU A OSTATNI ZUCASTNENY TOHOTO ZAJEZDU.DNES U NAS VEDRO MAMINKA SPALENA ZADA TATINEK RUCE A NOS.DOKONCE JSME I VLEZLI DO BAZENU TO JE CO RICT VZDYT VIS ZE TAM LEZES JENOM TY. PORAD VZPOMINAME. CO KOMARI NEKOUSOU, JA JSEM DOSTIPANA OD HOVAD. UZ JSEM NATRELA CELY PREDNI PLOT LUXOLEM A VRATA U GARAZE. ZITRA ZACNU PLOT ZEVNITR.MAME POSEKANOU CELOU ZAHRADU. UZ JSME BYLI 3X JEZDIT JE TO DILO.POZDRAVUJ. UZ SE NA TEBE TESIME. PAC A HUBANA MAMČA TATKA A ZVIRATKA

Přidávání komentářů není povoleno.