Tábory BLATA

Čtvrtek 11.8.

Čtvrteční ráno bylo chladné, ale slunečné a v táboře pomalu začínáme balit – dopoledne zmizí oba hangáry, připravíme závěrečnou hranici a chystá se dřívější oběd (špízy), abychom po poledni vyrazili na závěrečnou námořní bitvu na rybníku Pařez :-).

Na Pařezském zálivu nás čekaly rafty a posádky svedly řadu bitev s plastovými míčky. Několikrát rozhodl jediný míček trefený do lodě a o zklamání a hlavně radost nebyla nouze.

Navečer vyhlásíme výsledky (započteme i nejuklizenější kajuty včetně série samých desítek pro Páťu a Álu z 6.odd.), rozebereme si kořist a posedíme a zazpíváme si naposledy u ohně.

I když je teď trochu chladněji, měli jsme výborné počasí na hry, výlety i koupání – konečně normální léto 🙂

A dodnes jen jedno štípnutí od vosy ;-), ale zato desítky klíšťat – všechny děti, kterých se to týká, dostanou do zdravotní dokumentace kartičku s postavou a zakresleným místem.

Za celý tábor moc děkujeme všem dospělákům, kteří ho od zimy připravovali a hlavně skvěle vedli a také dětem, které si ho krásně užily! Moc děkujeme také všem, kteří finančně nebo hmotně přispěli k rozvoji tábora!

A zítra se po 15:30 těšíme na viděnou v Dolním Hanychově 🙂

S odstupem doplníme také fotky oddílů ve vyšší kvalitě ke stažení a k tomu několik videí (nástupy, hry, námořní bitva,…).

Mějte se hezky!