Tábory BLATA

covid-19 opatření

Dobrý den všem. S ohledem na situaci ohledně vývoje a změn koronavirových opatření a po dohodě s KHSHK vám zasílám podmínky účasti vašich dětí na letním táboře Blata 2021:

Účast na táboře bude podmíněna doložením negativního testu na onemocnění covid-19 nebo doložením certifikátu o očkování nebo potvrzením o prodělané nemocí v ochranné lhůtě 180 dnů.

Budeme tedy požadovat od všech dětí tyto certifikáty v papírové podobě:

1. PCR test ne starší 7 dnů nebo
  2. certifikát o očkování s platností od 14. dne po druhé dávce nebo
  3. potvrzení o prodělané nemoci s platností 180 dnů po nemoci

Tyto dokumenty budeme od vás, společně s ostatními listinami, vybírat před nástupem do autobusu v Liberci nebo před vstupem do tábora, kdo má vlastní dopravu. Sledujte prosím před odjezdem naše WEB stránky www.spolekrak.cz, kde budou případné další pokyny. Věřím, že situaci pochopíte a společně zvládneme odjezd dětí a hlavně – bezproblémový průběh celého tábora. Děkuji za vaši spolupráci.